Intrum wycofuje się z przewodnictwa Rady Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami?

Intrum wycofuje się z przewodnictwa Rady Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami?

Nie kończą się wizerunkowe i organizacyjne kłopoty Polskiego Związku Windykacji, obecnie nazywającym się Polskim Związkiem Zarządzania Wierzytelnościami. Po ostatnich informacjach, w wyniku których ze związku wycofały się najważniejsze korporacje windykacyjnej zajmujące się windykacja konsumentów, wszystko wskazuje na to, że kolejny gigant, firma Intrum, również ogranicza swoje zaangażowanie w ten projekt.

Prezes Zarządu Intrum bardzo długo zasiadał w radzie związku i angażował się w projekty Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami. Wraz z odejściem korporacji Ultimo, Kaczmarski Inkasso, PRA Group, Polskie Sieć Windykacji, BEST, czy RK Legal teraz z grona najważniejszych twarzy, które były wizytówką związku windykatorów, znika prezes firmy Intrum – Krzysztof Krauze.

Intrum nadal widnieje na liście członków związku, a to może oznaczać, że firma nie zrezygnowała z członkostwa, a po prostu ogranicza skalę swojego zaangażowania w inicjatywy tego prywatnego zrzeszenia windykatorów to zwykłego uczestnictwa.

Co sądzisz na ten temat?
+1
0

CZAD!

+1
0

KOCHAM!

+1
0

DOBRE!

+1
0

SZOK!

+1
0

NUDY!

+1
0

LIPA!