Tyler Rake: Ocalenie – najnowsze kino akcji z Chrisem Hemsworthem od 24 kwietnia na Netflix!

Tyler Rake: Ocalenie – najnowsze kino akcji z Chrisem Hemsworthem od 24 kwietnia na Netflix!

Reżyserzy Avengers: Koniec Gry tym razem w roli producentów najnowszego filmu akcji z Chrisem Hemsworthem. Tyler Rake: Ocalenie ma być początkiem serii. Oczywiście o ile film będzie cieszył się wysoką oglądalnością na platformie Netflix. Premia 24 kwietnia.

Doświadczony najemnik jedzie do Bangaldeszu, by odnaleźć porwanego syna barona narkotykowego. Ta z porozu zwykła misja szybko zmienia się w desperacją walkę o życie.

Reżyserem filmu jest Sam Hargrave znany z epizodycznych ról w filmach akcji oraz ze swojej pracy kaskadera w filmach MCU, w których zastępował Chrisa Evansa w roli Kapitana Ameryki. W obsadzie filmu znaleźli się Rudhraksh Jaiswal, Randeep Hooda, Golshifteh Farahani, Pankaj Tripathi, Priyanshu Painyuli i David Harbour.

Misja z Chrisem Hemsworthem niedługo się zacznie, szykujcie postawy bojowe na kanapie. Tyler Rake: Ocalenie – nowy film od twórców Avengersów już 24 kwietnia na Netflix.

Opublikowany przez Netflix Wtorek, 7 kwietnia 2020
Co sądzisz na ten temat?
+1
0

CZAD!

+1
0

KOCHAM!

+1
0

DOBRE!

+1
0

SZOK!

+1
1

NUDY!

+1
0

LIPA!

Napisz do autora

Aktywny od: 01.1.1970Dodał: 6 artykułów

Dodaj komentarz

1 Komentarz

  1. Jak dla mnie film lipa, nic specjalnego jeśli chodzi o scenariusz, żaden nowy pomysł, wszystko przewidywalne i często bezsensowne pójcie na skróty… , taka strzelanka i tyle.

    Heniek

    11 maja 2020 16:01 Odpowiedz